tüp bebek ankara - tup bebek ankara - tupbebekankara

Yükleniyor...


star star star star star Rating 4.2 25 toplam görüntüleme

Doğal Gebelik

Doğal Gebelik ile Her çift, normal doğumda ve sağlıklı, mutlu bir bebekle biten, sorunsuz ve güzel bir hamilelik hayalleri kurar. Bir bebeğiniz olma kararını verdiniz ve hiç olmadığınız kadar hazırsınız. Peki sırada ne var?

Yaşam ve gebe kalma gerçekleri hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek ve zamanlamanın önemi gebe kalma şansınızı arttırır. Özetle temelleri burada.

Konsept karmaşık bir dizi olaya dayanır ve sağlıklı bir uterus, normal yumurtlama döngüsü, esansiyel hormonların işleyişi, canlı bir olgun yumurta ve normal bir sperm içerir.

Hipofiz beziniz yumurtalıklarınızı bir yumurta salması için uyarır, bu da fallop tüplerinden birine gider. Gebe kalmanız için, bu yumurta korunmasız cinsel ilişki yoluyla uterus boşluğuna giren sağlıklı bir spermle karşılaşmalıdır. Sperm yumurtaya nüfuz etmeyi başardığında ve uterusunuzun (endometrium) astarı implantasyon için verimli ise, gebelik gerçekleşir.

Bunların hepsi sadece yumurtlama döngüsünün belirli bir döneminde gerçekleşebilir, bu nedenle sizin ve eşinizin ilişkinizin döngüsünü ve zamanını anlamanız önemlidir.


DİĞER KONULAR