tüp bebek ankara - tup bebek ankara - tupbebekankara

Yükleniyor...


star star star star star Rating 4.2 23 toplam görüntüleme

Laparoskopi Cerrahisi Laparoskopi , göbeğe bir dakika insizyonu kullanan gadget gibi minyatür bir teleskop yerleştirme özelliğine sahip cerrahi bir işlemdir. Bu, rahim, fallop tüpleri ve yumurtalıkların bulunduğu karın ve pelvik organların görüntülenmesini sağlar. Çeşitli kısırlık sorunlarından muzdarip bir grup kadın ve ayrıca merkezinde sağlık profesyonelleri ve stajyerlere yönelik bir seminere yönelik.

Laparoskopik cerrahi tedavisi, minimal invaziv cerrahi (MIS), bandaid cerrahi tedavisi veya basitçe anahtar deliği cerrahi tedavisi olarak adlandırılabilir; cerrahi işlemlerin, yerlerinden uzağa küçük insizyonlarla (normalde 0.5-1.5 cm) yapıldığı yenilikçi bir tıbbi işlemdir. (vücudun başka bir yerinde daha ekledi). Laparoskopik cerrahi tedavi uygulanmış hastaya prevalans, açık operasyona kıyasla sayısız yararı vardır.

Ağrı, hemorajinin yanı sıra küçük insizyonlar nedeniyle azalır, iyileşme süreleri daha hızlıdır. Laparoskopik cerrahi tedavide birincil faktör, telin çok daha uzak, fakat daha kolay ulaşılabilir bir hedeften zedelenmesiyle etkilenen bölgenin gözlemlenmesini sağlayan genişletilmiş bir fiber optik tel sistemi olan bir laparoskop kullanılmasıdır.


DİĞER KONULAR